Odszkodowania

Odszkodowania … to materia bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Statystyki wskazują, iż Towarzystwa Ubezpieczeń regularnie odmawiają wypłaty lub znaczącym stopniu obniżają wysokość należnych roszczeń.

My zajmujemy się odszkodowaniami od 2012 r. i oferujemy Państwu swoją pomoc. Na co dzień zajmujemy się sprawami z zakresu odszkodowań osobowych, komunikacyjnych, majątkowych, lotniczych, z tytułu wypadków przy pracy, błędów lekarskich i błędów medycznych uszczerbku na zdrowiu odniesionego w trakcie uprawiania sportu zawodowego - współpracujemy z zawodnikami ekstraklasy koszykówki, piłki siatkowej oraz rugby.

Pomagamy również w postępowaniach egzekwujących roszczenia z tytułu zadośćuczynienia za krzywdę lub śmierć bliskiej osoby.

Blog
Szersze rozważania na temat odszkodowań i zadośćuczynienia przedstawiamy na
blogu kancelarii, gdzie również zamieszczamy posty przedstawiające sprawy, w których braliśmy udział.
Chętnych zapraszamy do śledzenia wpisów oraz aktywnej dyskusji.
Kontakt
Jeśli Ty lub Twoi bliscy mają problem z dochodzeniem roszczenia odszkodowawczego lub zadośćuczynienia albo spotkaliście się z nieuczciwą praktyką towarzystwa ubezpieczeń, skontaktuj się z naszym biurem.
Wypełnij formularz znajdujący się tutaj, a jeden z naszych specjalistów niezwłocznie skontaktuje się z Tobą i przedstawi model współpracy.
Rodzaje odszkodowań
- OSOBOWE
- KOMUNIKACYJNE
- MAJĄTKOWE
- LOTNICZE
Rodzaje odszkodowań
- WYPADEK PRZY PRACY
- SPORT ZAWODOWY
- BŁĘDY LEKARSKIE I MEDYCZNE
- ZADOŚĆUCZYNIENIE
Chcesz umówić spotkanie?
W celu umówienia spotkania skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 883 882 335
lub zostaw nam wiadomość na skrzynce mailowej
biuro@mat-kancelaria.pl

W tym celu możesz też skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie!
Nasze biuro znajduje się w budynku Trituum Business Park, w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 241 lok. nr 13 - 3 piętro
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z formularza kontaktowego. Aby przesłać wiadomość do naszego biura należy wpisać swoje: imię, (nazwisko opcjonalnie), temat zapytania lub problemu prawnego, adres e-mail, na który zostanie skierowana odpowiedź od naszego specjalisty. Jeżeli chcielibyście, aby prawnik skontaktował się z Wami telefonicznie, prosimy o pozostawienie numeru telefonu kontaktowego