Nasz zespół

Michał Matias

jest właścicielem kancelarii, w 2012 roku ukończył prawo w Szkole Wyższej Prawa i Dyplomacji w Gdyni, a następnie podatki i prawo podatkowe na Uniwersytecie Gdańskim. W 2018 roku uzyskał certyfikat Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Obecnie przygotowuje się do rozpoczęcia studiów doktorskich. Praktykę zawodową odbywał w warszawskiej kancelarii adwokackiej, a od 2013 do 2015 roku kierował działem prawnym spółki poligraficznej. W pracy zawodowej skupia się na postępowaniach upadłościowych wobec osób fizycznych, prawie nieruchomości, procesach windykacyjnych i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Od 2015 roku związany jest z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, gdzie świadczy usługi doradcze dla gdyńskich przedsiębiorców. W maju 2020 roku został wybrany przez Prezydenta Miasta Gdyni jednym z doradców prawnych Rady Ekonomiczno-Społecznej Zespołu Tematycznego UrbanLab Gdynia, która została powołana do prac nad rozwiązaniami dla gdyńskich przedsiębiorców, w celu adaptacji w obrocie gospodarczym, po kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa. W chwilach wolnych od pracy zgłębia wiedzę w temacie psychologicznych aspektów popełnienia zbrodni, a "poza prawem" jest amatorem narciarstwa, koszykówki oraz małych i większych podróży.

Martin Treder

 

jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji  Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Obecnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W trakcie studiów zdobywał doświadczenie świadcząc nieodpłatną pomoc prawną w Studenckiej Poradni Prawnej. Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym prawniczym.Posiada certyfikat ukończonego kursu Test of Legal English Skills. W sferze jego zainteresowań zawodowych leży prawo upadłościowe, a w kancelarii obsługuje osoby fizyczne oraz prawne, które zdecydowały się na ogłoszenie upadłości. Ponadto zaangażowany jest w bieżącą pracę w zakresie obsługi spółek, pozostających w stałym stosunku doradztwa prawnego, świadczonego przez kancelarię.Bierze czynny udział w postępowaniach egzekucyjnych i windykacyjnych. Przerwy od pracy i nauki stara się wykorzystywać na liczne podróże, często też sięga po ciekawą książkę.

Paweł Nadziejko

 

jest prawnikiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Od 2016 roku jest wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał prowadząc między innymi postępowania, których celem było odzyskanie dzieł sztuki, zaginionych podczas działań wojennych. W okręgu jego działalności pozostają również postępowania obejmujące szeroko pojętą służebność przesyłu. Swoją pracę ogniskuje wokół postępowań z zakresu prawa zobowiązań, prawa upadłościowego oraz prawa nieruchomości. Paweł Nadziejko swoją opieką obejmuje klientów na obszarze właściwości sądów mających swoją siedzibę w województwie pomorskim i kujawsko-pomorskim. Prywatnie jest miłośnikiem dobrego footballu, zwłaszcza włoskiego, a także gry komputerowej Heroes of Might and Magic.